Фотосъемка Мария Яримчук_11

Марія Яремчук презентувала кліп на композицію «До тебе»

Марія Яремчук презентувала кліп на ліричну композицію «До тебе». Прем’єрний показ вже відбувся. Задум відео втілювали Радислав Лукін та команда BALLSProduction. Як зізнався режисер: «Ми давно хотіли реалізувати ідею такого плану».

Автором слів та музики стала сама виконавиця, Марія Яремчук. Вона не перестає дивувати шанувальників тим, як тонко і по-дорослому сприймає ніжні почуття.

У пісні немає зайвого слова, як і немає зайвої декорації у відео – тільки Марія та її зворушливе перевтілення. На тлі сірого і непривітного світу вона розквітає яскравою, палаючою квіткою.

Яремчук показує всі етапи любові: зародження, перетворення навколишнього світу в райський Едем, де править ніжність і пристрасть, а потім … згасання почуттів.

Несподівано вони можуть спалахнути знову, але це тільки перетворить їх на попіл, ніщо не вічне. Але варто насолоджуватися кожною хвилиною і берегти те, що всередині. Історія кохання не зникне безслідно, вона залишиться з вами, змінить вас – метафорично доводить Марія. А сам кліп слід подивитися вже тому, що він принесе справжнє естетичне задоволення – тандем виконавиці і режисера попрацював на славу.