Фотосъемка Мария Яримчук_9

Марія Яремчук дивує перетворенням і масштабом нового шоу

Вже 2 червня у Чернівцях починається незвичайний тур. Яремчук презентуватиме знамениті хіти з «Голосу країни», «Нової хвилі» та «Євробачення», нові інтимні пісні і поділиться авторськими віршами.

Також Марія звернеться до репертуару батька, якого не стало 20 років тому, перший концерт присвячується його світлій пам’яті. Старі композиції по-новому прозвучать у сучасній обробці. Це будуть не просто зворушливі пісні: у творчості шанувальники знайдуть відповіді на багато запитань, які їх цікавлять.

Білі декорації, світлі костюми, відсутність балету – сучасний мінімалізм і вишуканий стиль, нічого не відволікає від головного.

Режисером-постановником стала епатажна і креативна Олена Винярська, визнана кращим майстром своєї справи. Вона зуміла створити атмосферу, що підкреслює новий поворот у творчості Марії, і незабутнє шоу.

Олена настільки перейнялася роботою, що сама перефарбувалася в блонд. Адже таку Яремчук ми ще не бачили: ніжна, трепетна, лірична, але як і раніше сильна духом. На сцені не просто концерт, а перше причастя – повірте, одкровення співачки нікого не залишать байдужим!

Тур – справжнього європейського рівня, охоплює великі міста України. Його завершення – видовищний концерт у Києві, який обіцяє відвідувачам ще більше сюрпризів, але організатори поки не розкривають всіх карт.