Фотосъемка Мария Яримчук_11

Біографія

Вражаюча дівчина, жіночна, але яка не втратила підліткової безпосередності. Розповіла всьому світові про прекрасну закоханість та плин часу зі сцени в Копенгагені в 2014 році. Вона запам’ятовується і не схожа на інших. Це не продукт мас-культури, а справжня творча особистість.

Марія Назарівна Яремчук народилася 2 березня 1993 в місті Чернівці. На відміну від своїх зведених братів і сестри, Марія не змогла повністю відчути на собі батьківську любов. Популярний, навіть легендарний виконавець 90-х, Назарій Яремчук, помер через два роки після народження дочки від раку шлунка. Тим не менш, він на неї значно вплинув. З дитинства Марія захоплювалася музикою і творчістю. Писала вірші, складала пісні, співала.

Мама підтримувала захоплення дочки і прагнула їх розвивати. Вона знала, як слова можуть змінювати життя людей, адже листи подяки від фанатів Назарія приходять донині.

Співачка закінчила гімназію в рідному місті Чернівці. Після цього здобувала вищу освіту відразу за двома спеціальностями – не могла остаточно визначитися. Має дипломи за спеціальностями міжнародна економіка та клас естрадного вокалу при столичній Академії ім. Л. Утьосова.

Але жага до мистецтва перемогла. У 2012 році Марія бере участь в популярному шоу «Голос країни», де потрапляє в команду до Олександра Пономарьова і займає 4 місце. А вже у квітні Яремчук виступає на «Новій хвилі 2012» єдиним представником від України, займає, в підсумку, третє місце і отримує приз глядацьких симпатій.

Марія не очікувала, що боротися за місце під сонцем їй доведеться не з конкурентами по сцені, а зі скептиками. Чим більшим був успіх, тим сильніше їй дорікали, тим ширше поширювалися плітки. Доходило до того, що «Яремчук спеціально не бере творчий псевдонім, щоб нажитися на славі батька».

Розчарування замість віддачі зупиняло багатьох на половині шляху.

Але у Марії було достатньо сил, щоб йти далі до мрії. Після успішного старту кар’єри розгортається не менш успішне продовження.

Нові пісні, кліпи, ротація на популярних каналах і радіостанціях, інтерв’ю популярних видань – але все має ціну. Молодій дівчині доводиться розплачуватися титанічною працею, недосипанням і відсутністю особистого життя.

На сьогоднішній день найвищий досягнутий рівень – виступ на найбільш престижному конкурсі виконавців, «Євробачення».

Там Марія заявила про себе під прицілом сотень камер з десятків європейських країн. Претендентку від України гідно оцінили і нагородили 6 місцем. Але Яремчук не розслабляється після успіху, а тільки піднімає планку.

У 2015 році Марія організувала масштабний тур по Україні, присвячений пам’яті батька, в липні виповнилося 20 років з моменту його смерті.

Яремчук-молодша не тільки представляє свою творчість, а й переосмислює хіти Назарія, це не тільки данина батькові, але і кумиру, людині, яка вплинула на долю цілого покоління. Фантастичне і продумане до дрібниць шоу, щире і ліричне, зворушливе і інтимне, вже розтопило серця багатьох завзятих скептиків і критиканів.